Gran Lencois Flat Residence
Gran Lencois Flat Residence Barreirinhas is gelegen op 2 km van AVA sobrevoos en binnen een korte wandeling van 25 minuten van de Rio Preguicas.
Het centrum van Barreirinhas is binnen 30 minuten bereikbaar. Het appartement ligt binnen een 10-minuten rijafstand van de Lencois Maranhenses.
Dit appartement heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van Gran Lencois Flat Residence voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en badlakens in de badkamer. Er is ook een inloopdouche.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van de accommodatie, voorzien van koffie- en theefaciliteiten, keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Espirito de Aventura2,1 km
- Paróquia de Nossa Senhora da Conceição2,6 km
- Lencois Ecoturismo2,6 km
- Igreja Adventista do Setimo Dia Lencois Maranhenses2,2 km
- Santos Turismo - Day trip2,6 km
- Praia do Atins2,4 km
- Sand & Sun tour2,6 km
- Clube Maracana2,2 km
- Sao Paulo Ecoturismo2,6 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Gran Lencois Flat Residence?
Gasten van Gran Lencois Flat Residence kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, AVA sobrevoos, 2 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Lencois Maranhenses (2,1 km) en de Rio Preguicas (2,2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Gran Lencois Flat Residence?
Het duurt 30 minuten lopen om van Gran Lencois Flat Residence naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Gran Lencois Flat Residence?
De prijs van het boeken van Gran Lencois Flat Residence is $117.